SG73S2ETTD6R19F
MFR.Part #
SG73S2ETTD6R19F
JLCPCB Part #
C4309813
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.19Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS