SG73S2ATTD6980F
MFR.Part #
SG73S2ATTD6980F
JLCPCB Part #
C4202243
Description
-55℃~+155℃ 250mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS