SG73S2ATTD6650F
MFR.Part #
SG73S2ATTD6650F
JLCPCB Part #
C4209706
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS