MOSX1CT528R3R6J
MFR.Part #
MOSX1CT528R3R6J
JLCPCB Part #
C3358393
Package
Plugin,D3xL9mm
Description
-55℃~+200℃ 1W 3.6Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS