RN73H1JTTD5171D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD5171D100
JLCPCB Part #
C4017761
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.17kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS