SG73S2ATTD4R7G
MFR.Part #
SG73S2ATTD4R7G
JLCPCB Part #
C4007860
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS