SG73S2BTTD335G
MFR.Part #
SG73S2BTTD335G
JLCPCB Part #
C4342091
Description
-55℃~+155℃ 3.3MΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS