Y16245R10000D9W
MFR.Part #
Y16245R10000D9W
JLCPCB Part #
C3941441
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.1Ω ±0.2ppm/℃ ±0.5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS