RK73H2ATTD49R9F
MFR.Part #
RK73H2ATTD49R9F
JLCPCB Part #
C723906
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS