SG73S2ATTD4751F
MFR.Part #
SG73S2ATTD4751F
JLCPCB Part #
C4063035
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS