SG73S2ATTD4753F
MFR.Part #
SG73S2ATTD4753F
JLCPCB Part #
C4212296
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS