RK73G2BTTD63R4F
MFR.Part #
RK73G2BTTD63R4F
JLCPCB Part #
C6648930
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS