SG73S2ATTD4640F
MFR.Part #
SG73S2ATTD4640F
JLCPCB Part #
C4297802
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS