SR731JTTD2R0G
MFR.Part #
SR731JTTD2R0G
JLCPCB Part #
C2599680
Description
-55℃~+150℃ 200mW 2Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS