SG733ATTE334M
MFR.Part #
SG733ATTE334M
JLCPCB Part #
C4075133
Description
-55℃~+155℃ 1W 330kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS