SG73S2ATTD4533D
MFR.Part #
SG73S2ATTD4533D
JLCPCB Part #
C4150651
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS