Y1624596R900T9W
MFR.Part #
Y1624596R900T9W
JLCPCB Part #
C4269814
Description
-55℃~+150℃ 200mW 596.9Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS