RK73H2ERTTD18R7F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD18R7F
JLCPCB Part #
C6649540
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS