SG73S2ATTD4532F
MFR.Part #
SG73S2ATTD4532F
JLCPCB Part #
C4133557
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS