SG73S2ATTD4531F
MFR.Part #
SG73S2ATTD4531F
JLCPCB Part #
C4184423
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS