RN732BTTD7230A05
MFR.Part #
RN732BTTD7230A05
JLCPCB Part #
C4079216
Description
-55℃~+155℃ 125mW 723Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS