SG73S2ATTD4R30F
MFR.Part #
SG73S2ATTD4R30F
JLCPCB Part #
C4304964
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS