RK73H2ERTTD2872D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD2872D
JLCPCB Part #
C5851968
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS