RN732BTTD4700C50
MFR.Part #
RN732BTTD4700C50
JLCPCB Part #
C3977941
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS