RN731ETTP5602D50
MFR.Part #
RN731ETTP5602D50
JLCPCB Part #
C4259836
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS