SG73S2ATTD3R09F
MFR.Part #
SG73S2ATTD3R09F
JLCPCB Part #
C3959819
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.09Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS