RN73R1JTTD1352C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1352C50
JLCPCB Part #
C2517778
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS