RN73R2BTTD9882F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD9882F25
JLCPCB Part #
C2531296
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 98.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS