SG73S2ATTD3743F
MFR.Part #
SG73S2ATTD3743F
JLCPCB Part #
C4104968
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS