SG73S2ATTD2743F
MFR.Part #
SG73S2ATTD2743F
JLCPCB Part #
C4033573
Description
-55℃~+155℃ 250mW 274kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS