SG73S2ATTD3742F
MFR.Part #
SG73S2ATTD3742F
JLCPCB Part #
C4037877
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS