RN73H1JTTD1501A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1501A25
JLCPCB Part #
C3956720
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS