RN73R1JTTD5622B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD5622B10
JLCPCB Part #
C2564838
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS