SLR1TTE3302D
MFR.Part #
SLR1TTE3302D
JLCPCB Part #
C3954340
Description
-55℃~+180℃ 1W 33kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS