SG73S2ATTD2671D
MFR.Part #
SG73S2ATTD2671D
JLCPCB Part #
C4137005
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS