SG73S2ETTD2671D
MFR.Part #
SG73S2ETTD2671D
JLCPCB Part #
C4296432
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS