SG73S2ATTD2611D
MFR.Part #
SG73S2ATTD2611D
JLCPCB Part #
C4212787
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS