SG73S2ATTD1820D
MFR.Part #
SG73S2ATTD1820D
JLCPCB Part #
C4333695
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS