RN73H2ETTD6813C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6813C50
JLCPCB Part #
C3944162
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS