SR732HTTE1R91F
MFR.Part #
SR732HTTE1R91F
JLCPCB Part #
C2600997
Description
-55℃~+150℃ 1.91Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS