SG73S2ATTD20R5D
MFR.Part #
SG73S2ATTD20R5D
JLCPCB Part #
C4230978
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS