SG73S2ATTD20R5F
MFR.Part #
SG73S2ATTD20R5F
JLCPCB Part #
C4360349
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS