SG73P1JTTD5R36F
MFR.Part #
SG73P1JTTD5R36F
JLCPCB Part #
C4159958
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.36Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS