RM10F4704CT
MFR.Part #
RM10F4704CT
JLCPCB Part #
C6654088
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS