SG73S2ATTD1R6J
MFR.Part #
SG73S2ATTD1R6J
JLCPCB Part #
C3934157
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS