SG73S2ATTD1R8J
MFR.Part #
SG73S2ATTD1R8J
JLCPCB Part #
C3989956
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS