SG73S2ATTD1R07F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD1R07F
JLCPCB Part #
C4345163
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.07Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS