RN731JTTD7061F25
MFR.Part #
RN731JTTD7061F25
JLCPCB Part #
C4276088
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.06kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS