SLR1TTE6R34F
MFR.Part #
SLR1TTE6R34F
JLCPCB Part #
C3943111
Description
-55℃~+180℃ 1W 6.34Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS