RT0805WRE0739R2L
MFR.Part #
RT0805WRE0739R2L
JLCPCB Part #
C1710627
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 39.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS